تبلیغات
بیشتر بدانیم - هشدار هزاران دانشجوی دانشگاه تهران به موسوی و كروبی
بیشتر بدانیم
بیشتر بدانیم تا بهتر زندگی کنیم

تبادل لینک

چنانچه وبلاگ یا وبسایت ارزشی دارید و مایل به تبادل لینک هستید، بعد از لینک کردن سایت ما با نام "سربازان بی ادعا" و به آدرس sarbazan.ir لینک خود را در قسمت پایین ثبت نمایید. 

 • ?ارسال لینک به سایت سربازان بی ادعا 


  آرشیو

  لینکستان

  صفحات جانبی

  ← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه:
  • بازدید ماه قبل:
  • تعداد نویسندگان:
  • تعداد کل پستها:
  • آخرین بازدید:
  • آخرین بروز رسانی: li>
 • هشدار هزاران دانشجوی دانشگاه تهران به موسوی و كروبی

  هشدار هزاران دانشجوی دانشگاه تهران به موسوی و كروبی:

  دست از اقدامات اغتشاشگرانه و تحریك افكار عمومی بردارید

   5487

  به گزارش خبرنگار سیاسی «شبكه خبر دانشجو»، ده ها تن از دانشجویان كه امروز به مناسبت سالروز 16 آذر در دانشگاه تهران تجمع كرده بودند پای كوبان و دست افشان شعارهایی همچون «رهبر ما حزب الله، دولت ما حزب الله، مجلس ما حزب الله، ملت ما حزب الله»، «دانشجو بیدار است از آمریكا بیزار است»، «ماشاالله حزب الله» و 5487«موسوی و 5487كروبی این آخرین پیام است دانشجوی مسلمان آماده قیام است» سردادند.

  تعدادی از دانشجویان تجمع كننده با پوشیدن چفیه و سر دادن شعار «این همه لشكر آمده به عشق رهبر آمده»، «منافق حیا كن دانشگاه را رها كن» و 5487«الله الله الله الله اكبر جانم فدای یك لحظه عمر رهبر» 5487بر اتحاد حول محور ولایت فقیه تاکید کردند.

  بنا بر این گزارش، زمانی كه تجمع دانشجویان مقابل دانشكده فنی به سمت درب اصلی دانشگاه تهران رسید، یكی از دانشجویان به نمایندگی پشت تریبون رفت و اظهار داشت: 16 آذر سالروز فرارسیدن روز دانشجو، روزی است كه دانشجویان حاضر نشدند در برابر استكبار سر تعظیم فرود آورند.

  وی ادامه داد: این دانشجویان، دانشجویان واقعی بودند نه عروسك خیمه شب بازی.

  این دانشجو افزود: دانشجویانی كه در 16 آذر به شهادت رسیدند دانشجویان آزادی طلب بودند و حاضر نمی شدند به سمت استكبار شرق و غرب سر تعظیم فرود آورند.

  وی خاطرنشان كرد: امروز روز دانشجو است و دانشجو باید فریاد بزند؛ البته به قول رهبری دانشجو باید فریاد بزند نه فریاد فریب خوردگی، بلكه فریادی كه بر سر مستكبران جهان فرود آید.

  این دانشجو كه به نمایندگی از دیگر دانشجویان سخن می گفت، ادامه داد: همه دانشجویان حق دارند این روز را جشن گرفته و فریاد بزنند؛ البته این روز روز دانشجویانی نیست كه مسعود رجوی برای آنها پیام می فرستد یا خود را مدافعان همجنس بازی معرفی می كنند.

  وی با انتقاد از دو سه هزار دانشجویی كه خود را نماینده ملت معرفی می كنند تصریح كرد: این تعداد اندك دانشجو حامی كسانی 5487هستند كه روزی به اسم سبز و روزی دیگر به اسم دوم خرداد از سوی ملت «نه» شنیده و تو دهنی خورده اند، اما هنوز دست از بدگویی علیه ملت برنمی دارند.

  این دانشجو 5487اظهار داشت: این شكست خوردگان در وهله آخر و در انتخابات ریاست جمهوری دهم آخرین توجیه برای شكستشان را تقلب در انتخابات عنوان كردند.

  وی 5487گفت: كروبی و موسوی كه خود را نماینده ملت می دانند و ادعا می كنند كه از جایگاه مردم سخن می گویند از هر جایی که وارد شدند 5487با لنگه كفش 5487از آنها استقبال شد.

  این دانشجو 5487با اشاره به اینكه ما از ابتدای انقلاب تا كنون شاهد توطئه های منافقان بوده ایم، افزود: تعدادی از دانشجویان در دانشگاه امروز وارث شعار منافقان شده اند.

  سخن این دانشجو با شعار «استقلال آزادی جمهوری اسلامی» دانشجویان تجمع كننده همراه شد.

  وی به اقدامات منافقان در طول انقلاب اشاره و خاطرنشان كرد: منافقان قیام های مسلحانه زیادی علیه ملت و نیروهای ارزشی انجام داده اند، اما تعداد اندكی از دانشجویان كه امروز حامی اغتشاشگران و عوامل بیگانه در داخل هستند، بزرگترین كارشان این است كه پشت درب های دستشویی عمومی شعار «مرگ بر دیكتاتور» بنویسند.

  دانشجویان تجمع كننده بار دیگر با شعار «خونی كه در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» سخنان این دانشجو را تایید كردند.

  وی در انتقاد از میرحسین موسوی و كروبی اظهار داشت: امروز انقلابی ترین كار این آقایان این است كه بیانیه صادر كنند.

  این دانشجو 5487به اظهارات موسوی در خصوص بسیج اشاره و تصریح كرد: سخنی كه موسوی در مورد بسیج گفته بزرگتر از دهنش بوده است.

  وی ادامه داد: همیشه این قبیل افراد در طول تاریخ انقلاب 5487حضور داشته اند، اما 5487اهانت آنها كوچكترین تاثیری در اراده بسیجیان نخواهد داشت.

  این دانشجو 5487اضافه كرد: ما بسیجیان وارث تفكری هستیم كه برای اثبات حقانیت خود روی مین رفتند.

  وی 5487خاطرنشان كرد: امروز بازگشت به آغوش ملت و پشیمانی برای كسانی است كه سرانشان چند روز به زندان افتاده و با یك چك و شلاق به اقدامات خود اعتراف كرده اند.

  درباره وبلاگ

  افرادی كه حاضر نیستند قانون و رأی اكثریت را قبول كنند و نقطه قوتی همچون انتخابات افتخارآفرین چهل میلیونی را تبدیل به نقطه ضعف می‌كنند صلاحیت حضور در چارچوب نظام اسلامی را از دست می‌دهند كه از دست داده‌اند.

  بیانات مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجلس خبرگان
  6 اسفند 88
  مدیر وبلاگ: سجاد

  آخرین پست ها

  جستجو

  نویسندگان