تبلیغات
بیشتر بدانیم - بیانیه شماره 2 متحصنین در دانشگاه تهران
بیشتر بدانیم
بیشتر بدانیم تا بهتر زندگی کنیم

تبادل لینک

چنانچه وبلاگ یا وبسایت ارزشی دارید و مایل به تبادل لینک هستید، بعد از لینک کردن سایت ما با نام "سربازان بی ادعا" و به آدرس sarbazan.ir لینک خود را در قسمت پایین ثبت نمایید. 

 • ?ارسال لینک به سایت سربازان بی ادعا 


  آرشیو

  لینکستان

  صفحات جانبی

  ← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه:
  • بازدید ماه قبل:
  • تعداد نویسندگان:
  • تعداد کل پستها:
  • آخرین بازدید:
  • آخرین بروز رسانی: li>
 • بیانیه شماره 2 متحصنین در دانشگاه تهران

  بیانیه شماره 2 متحصنین؛
  متحصنین در دانشگاه تهران خواستار برخورد قاطع قضایی با سران فتنه شدند

  خبرگزاری فارس: متحصنین در دانشگاه تهران در بیانیه شماره 2 بر لزوم برخورد قاطع قضایی با سران جریان فتنه تأكید كردند.


  به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس متن كامل بیانیه شماره دو دانشجویان متحصن در مسجد دانشگاه تهران به شرح زیر است:
  فتنه‌ای كه برای مدتی فضای كشور را مغشوش كرده بود چهره خود را از نقاب حق گونه بیرون آورد و آشكار توهین به نماد دین خواهی و آزادی خواهی مردم انقلاب ایران و تمام آزادگان جهان می‌كنند. البته در اهل بصیرت این موضوع از ابتدا پنهان نبوده است. این فتنه اكنون در تمامی مردم انقلابی ایران هویدا شده است و اكنون خواست ملت انقلابی ایران شناسانده شدن روس این جریان فتنه و پیگیری قانونی آنها برای اجرای عدالت است.
  آنانی كه به راحتی آرمان‌های امام راحل را با اسم امام زیر پا گذاشتند و با پرویی تمام و وقیحانه هنوز ادعای خط امامی دارند و خود را منتسب امام می‌دانند.
  آنهایی كه اظهارات خود فضای كشور را غیر منطقی كردند كسانی كه با ادعای پوچ تقلب ظلمی بزرگی به نظام مقدس اسلامی ایران كردند و خشم خود نسبت به انتخاب مردم ایران را نشان دادند و به طول علنی سعی در حذف جمهوریت كردند.
  آنانی كه قبل از انتخابات با نامه‌نگاری خودشان سعی در ملتهب كردند فضای روانی جامعه داشتند و سعی كردند با ایجاد فشار بر مقام معظم رهبری ایشان را وادار به انجام عملی بر اساس مصلحت كنند.
  آنانی كه با پرونده‌سازی‌های دروغین خوراك كافی را برای دشمنان انقلاب و نظام ایجاد كردند و از این طریق وجهه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سطح جهان را تخریب كردند.
  آنانی كه با حضور در مراسم ختم آدم زنده نظام را آماج حملات نامردانه دشمنان قرار دادند و با این كار تا دل دشمن را به خوبی تكمیل كردند. فرزندان معنوی روح الله متحصن به مسجد دانشگاه تهران از دستگاه قضایی و شخص رئیس قوه قضائیه درخواست می‌كنند تا با قاطعیت با سران جریان فتنه شجاعانه برخورد قانونی كنند و به ملت انقلابی ایران نیز در این خصوص اطلاع‌رسانی شود.

  درباره وبلاگ

  افرادی كه حاضر نیستند قانون و رأی اكثریت را قبول كنند و نقطه قوتی همچون انتخابات افتخارآفرین چهل میلیونی را تبدیل به نقطه ضعف می‌كنند صلاحیت حضور در چارچوب نظام اسلامی را از دست می‌دهند كه از دست داده‌اند.

  بیانات مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجلس خبرگان
  6 اسفند 88
  مدیر وبلاگ: سجاد

  آخرین پست ها

  جستجو

  نویسندگان