تبلیغات
بیشتر بدانیم - حامیان موسوی چرا عکس امام خمینی(ره) را به آتش می‌کشند؟
بیشتر بدانیم
بیشتر بدانیم تا بهتر زندگی کنیم

تبادل لینک

چنانچه وبلاگ یا وبسایت ارزشی دارید و مایل به تبادل لینک هستید، بعد از لینک کردن سایت ما با نام "سربازان بی ادعا" و به آدرس sarbazan.ir لینک خود را در قسمت پایین ثبت نمایید. 

 • ?ارسال لینک به سایت سربازان بی ادعا 


  آرشیو

  لینکستان

  صفحات جانبی

  ← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه:
  • بازدید ماه قبل:
  • تعداد نویسندگان:
  • تعداد کل پستها:
  • آخرین بازدید:
  • آخرین بروز رسانی: li>
 • حامیان موسوی چرا عکس امام خمینی(ره) را به آتش می‌کشند؟

  حامیان موسوی چرا عکس امام خمینی(ره) را به آتش می‌کشند؟

  طی 24 ساعت اخیر، تصاویر مربوط به آتش زدن تصاویر امام خمینی (ره) بارها و بارها از سوی تلویزیون‌های ضد ایرانی پخش شد و تبدیل به بیت الغزل رسانه های انگلیسی و سعودی به خصوص العربیه شده بود.

  شبکه ایران: در حاشیه برگزاری مراسم روز دانشجو در دانشگاههای کشور، تصاویری در برخی از رسانه‌های ماهواره‌ای نشان داده شد که در آن حامیان خیابانی موسوی اقدام به پاره پاره کردن و آتش زدن تصاویری از امام خمینی (ره) می‌کردند.

  این تصاویر که روز گذشته با استقال رسانه‌های ضد ایرانی دیگر همراه شده بود، بارها و بارها از شبکه‌های انگلیسی و سعودی از جمله "العربیه" پخش شد و تبدیل به بیت الغزل این رسانه‌ها در گزارشهایشان از تهران شده بود.

  کینه ورزی با بنیانگذار جمهوری اسلامی و آتش زدن تصاویر رهبر کبیر انقلاب در حالی از سوی طرفداران مهندس موسوی صورت گرفته است که وی همواره در شعارهای خود تا قبل از انتخابات ادعای تداوم راه امام خمینی (ره) را مطرح می‌کرد.

  شعاری که بسیاری از تحلیلگران سیاسی و از جمله برخی حامیان پوپاقرص سابق موسوی معتقدند مهمترین علت در کسب رای 13 میلیونی وی در انتخابات دهم ریاست جمهوری بوده است.

  با این حال رفتارهای افراطی حامیان موسوی که با سکوت حاکی از رضایت او انجام می شود باعث شده تا حامیان میلیونی وی در انتخابات ، این روزها به کمتر از سه هزار نفر ضدانقلاب تقلیل پیدا کنند.

  روزه خواری سبزها در روز قدس و بیان شعارهایی چون "استقلال، آزادی، جمهوری ایرانی" و "نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران" و همچنین اهانت به مقدسات اسلام و نظام اسلامی از جمله رفتارهایی است که این روزها به مرور پازل هویتی "سبزها" و اهداف واقعی موسوی از دعوت کردن آنها به خیابان ها را تکمیل می کند.

  در هر صورت نتیجه عبور کشور از دالان شرایط 5487اخیر در شش ماهه اخیر، اگرچه در ابتدا هتک آبروی نظام اسلامی بوده، اما در ماههای اخیر منجر به تقلیل حامیان میلیونی موسوی در انتخابات به 5487کمتر از سه هزار نفر "ضد انقلاب" و پا پس کشیدن مسلمانان و مدینین از حمایت وی بوده است.

  مسیری که شباهت عجیبی به آنچه بنی صدر و حامیان مجاهدینی او در سالهای اولیه انقلاب طی کردند، دارد.

  درباره وبلاگ

  افرادی كه حاضر نیستند قانون و رأی اكثریت را قبول كنند و نقطه قوتی همچون انتخابات افتخارآفرین چهل میلیونی را تبدیل به نقطه ضعف می‌كنند صلاحیت حضور در چارچوب نظام اسلامی را از دست می‌دهند كه از دست داده‌اند.

  بیانات مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجلس خبرگان
  6 اسفند 88
  مدیر وبلاگ: سجاد

  آخرین پست ها

  جستجو

  نویسندگان