تبلیغات
بیشتر بدانیم - برای جسارت به عکس امام(ره) باید خون گریه کرد
بیشتر بدانیم
بیشتر بدانیم تا بهتر زندگی کنیم

تبادل لینک

چنانچه وبلاگ یا وبسایت ارزشی دارید و مایل به تبادل لینک هستید، بعد از لینک کردن سایت ما با نام "سربازان بی ادعا" و به آدرس sarbazan.ir لینک خود را در قسمت پایین ثبت نمایید. 

 • ?ارسال لینک به سایت سربازان بی ادعا 


  آرشیو

  لینکستان

  صفحات جانبی

  ← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه:
  • بازدید ماه قبل:
  • تعداد نویسندگان:
  • تعداد کل پستها:
  • آخرین بازدید:
  • آخرین بروز رسانی: li>
 • برای جسارت به عکس امام(ره) باید خون گریه کرد

  برای جسارت به عکس امام(ره) باید خون گریه کرد
   5487

  امام جمعه موقت تهران گفت: انسان باید خون گریه کند که در جامعه ما با این همه مومن و با فضای صددرصد ولایی، علوی، امام زمانی(عج) و حسینی، و علی‌رغم این احساسات و ایمان عمیق کار به جایی رسیده است که عده‌ای به عکس امام‌(ره) جسارت می‌کنند و مقدسات را زیر سئوال می‌برند.
  به گزارش فارس، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی خطیب موقت نمازجمعه امروز تهران در خطبه دوم نمازجمعه تهران به مناسبت‌های هفته گذشته اشاره و گفت: مناسبت‌های این هفته، سالگرد رحلت محدث بزرگ حاج شیخ عباس قمی بود که اگر اخلاص ایشان تقسیم می‌شد ما هم آباد می‌شدیم و دیگری سالگرد شهادت مرد آسمانی، آیت‌الله شهید دستغیب بود که مرحوم آیت‌الله بهجت فرمود:‌ آیت‌الله‌ دستغیب تازه به دایره سیر و سلوک وارد شده بود و خدمات این شهید کمتر از سیر و سلوکش نبوده و ارادت ایشان به امام(ره) مثال‌زدنی بود.
  وی با بیان اینکه مسئله دیگر جنجال تبلیغاتی و تکراری دنیای غرب در خصوص مسئله هسته‌ای ایران است که مقام معظم رهبری هم به آن اشاره فرمودند، افزود: غرب به دروغ و در یک جنگ رسانه‌ای موارد کذب را القا کرده و با همه توان به میدان آمده است، اما خبر ندارد که "یدالله فوق ایدیهم ".
  صدیقی تأکید کرد: آنها در جنگ نظامی هرچه داشتند به میدان آوردند اما ما خدا را داشتیم و اتحاد در سایه ایمان، محور وحدت با ولایت متصل به ولایت مطلقه را داشته و در نهایت پیروز شدیم.
  خطیب موقت نمازجمعه تهران در ادامه تصریح کرد: غرب به دروغ وانمود کرده که توافقی میان ایران و کشورهای غربی صورت گرفته است و ایران را به نقض تعهدات در مسائل هسته‌ای متهم کرده‌اند، در صورتیکه از روز اول ایران در چارچوب قوانین بین‌المللی، داشتن انرژی هسته‌ای را حق مسلم خود می‌داند و این مسئله یک آرمان ملی است.
  وی در ادامه بیان داشت: خداوند متعال این تحفه را به ملت ایران نصیب کرده و ملت ایران در این خصوص حاضر در صحنه و پشتیبان به تمام معنا است و به هیچ قیمتی از داشتن انرژی هسته‌ای صرف‌نظر نخواهد کرد.
  صدیقی در ادامه با بیان اینکه دشمنان فکر می‌کنند ملت ایران در مقابل فشارها تسلیم خواهد شد، تصریح کرد: آنها هر خیانت، طرح و توطئه‌ای را داشتند بر علیه ملت ایران بکار گرفتند و 8 سال ما را زیر بمب‌ها و موشک‌ها قرار دادند، تروریست‌هایشان بالاترین مقامات نظام اسلامی را در قربانگاه‌ها قطعه قطعه کردند و هرکاری از آنها ساخته بود علیه ملت ایران انجام دادند و حالا انتظار دارند ما نگران طرح‌هایی که بر علیه ایران خواهند داشت، باشیم.
  وی خطاب به دنیای غرب گفت: ما ملتی هستیم که همه توطئه‌های شما را تجربه کردیم، اما با شما مقابله کرده و پیروز شدیم. ما حزب و جُند خدا هستیم. ما حق هستیم و از حق خود دفاع می‌کنیم و آنچه در تئوری‌ها و تاریخ شنیده بودیم به کار بستیم و مطمئنیم پیروزی قطعی از آن ماست و شکست قطعی از آن شماست.
  خطیب موقت نمازجمعه تهران در بخش دیگری از خطبه دوم نمازجمعه امروز تهران در خصوص روز 16 آذر و گرامیداشت روز دانشجو خاطرنشان کرد: روز دانشجو تجدید خاطره مقابله دانشجویان آن دوران با حضور نیکسون بود که یک حرکت ضداستکباری و ضد آمریکایی بود.
  صدیقی در ادامه تصریح کرد: این روز را ملت و دانشجویان ایران به صورت یک کلاس و یک امر نمادین تاکنون گرامی داشتند و امسال نیز با همه امیدهایی که دشمنان بسته بودند و حرکات برخی از افراد غافل و ناآگاه که متاسفانه در یک مسیر لجاجت قرار گرفتند و با ملت عظیم، انقلاب ریشه‌‌دار، ولایت مستحکم تحت عنایت امام عصر(عج) مقابله می‌کنند، اما بحمدالله دیدیم که دانشگاه‌ها حمایت جانانه را از روند گذشته ضد استکباری و آمریکایی نشان دادند.
  وی با اشاره به اینکه من مطمئن هستم برخی از جوانانی که امروز فریب خورده و گرفتار احساسات شده‌اند به نزد ملت بازخواهند گشت، تاکید کرد: این جوانان فرزندان ما هستند اما گرفتار احساسات آنی شده‌اند، همان طور که زهیر روزی در لشکر معاویه و در مقابل حضرت علی(ع) در جنگ صفین حضور یافت اما با فطرت پاک خود در کنار امام حسین(ع) در کربلا به شهادت رسید.
  خطیب موقت نمازجمعه تهران تصریح کرد: عظمت اتحاد، صلابت ملت، آهنگ حسینی ملت و استمرار حرکت مخلصانه امام(ره) و شهدا مطمئنا این جوانان فریب‌خورده را تحت تاثیر قرار خواهد داد و آنها بالاخره به آغوش ملت باز خواهند گشت.
  وی در پایان خاطرنشان کرد: انسان باید خون گریه کند که در جامعه ما با این همه مومن و با فضای صددرصد ولایی، علوی، امام زمانی(عج) و حسینی، و علی‌رغم این احساسات و ایمان عمیق کار به جایی رسیده است که عده‌ای به عکس امام‌(ره) جسارت می‌کنند و مقدسات را زیر سئوال می‌برند.

  درباره وبلاگ

  افرادی كه حاضر نیستند قانون و رأی اكثریت را قبول كنند و نقطه قوتی همچون انتخابات افتخارآفرین چهل میلیونی را تبدیل به نقطه ضعف می‌كنند صلاحیت حضور در چارچوب نظام اسلامی را از دست می‌دهند كه از دست داده‌اند.

  بیانات مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجلس خبرگان
  6 اسفند 88
  مدیر وبلاگ: سجاد

  آخرین پست ها

  جستجو

  نویسندگان