تبلیغات
بیشتر بدانیم - کجایند سینه چاکان مدعی؟
بیشتر بدانیم
بیشتر بدانیم تا بهتر زندگی کنیم

تبادل لینک

چنانچه وبلاگ یا وبسایت ارزشی دارید و مایل به تبادل لینک هستید، بعد از لینک کردن سایت ما با نام "سربازان بی ادعا" و به آدرس sarbazan.ir لینک خود را در قسمت پایین ثبت نمایید. 

 • ?ارسال لینک به سایت سربازان بی ادعا 


  آرشیو

  لینکستان

  صفحات جانبی

  ← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه:
  • بازدید ماه قبل:
  • تعداد نویسندگان:
  • تعداد کل پستها:
  • آخرین بازدید:
  • آخرین بروز رسانی: li>
 • کجایند سینه چاکان مدعی؟

  کجایند سینه چاکان مدعی؟   5487

  خبر کوتاه بود:« حامیان موسوی در تجمع‌روز 16‌آذر عکس امام خمینی(ره) را پاره کردند.» اما این خبر همانند انفجاری مهیب، فضای داخلی و خارجی کشورمان را درنوردید و نقاب دروغین سردمداران این جریان در پیروی از راه امام و تلاش برای احیای آن را کنار زد. اما دریغ از حتی یک واکنش درخور به این اقدام نامبارک و تأسف‌آور. رهبران فتنه به جای اینکه از این اقدام زشت و خجالت‌آور تبری بجویند و حامیان خود را به حفظ ارزش‌های امام و انقلاب که هزاران هزار خون برای حفظ آن ریخته شد، فرا بخوانند سعی کردند اصل ماجرا را منکر و تصاویر پخش شده از سیما را ساختگی جلوه دهند. برخی دیگر از عناصر این جریان نیز نوک پیکان حمله خود را به جای هتاکان نظام متوجه رسانه‌های منعکس کننده، کرده‌اند که چرا این تصاویر را پخش کرده‌اید. اما ظاهراً آقایان دچار آلزایمر مفرط شده‌اند و فریادهای وا امامای خود را از یاد برده‌اند. فراموش کرده‌اند وقتی یک سایت مجهول الهویه که تعداد مخاطبانش به عدد انگشتان دست نیز نمی‌رسید، مطلبی علیه نوه امام منتشر کرد، چگونه گریبان چاک دادند و حتی درگذشت آیت‌الله توسلی از اعضای دفتر امام را نیز در راستای این هتاکی برشمردند. فراموش کرده‌اند پیام‌هایی را که برای جماران می‌فرستادند و انزجار خود را از هتک حرمت بیت امام‌(ره) اعلام می‌کردند. به یاد نمی‌آورند در ایام درگذشت آیت الله توسلی دسته‌دسته راهی جماران می‌شدند تا اینگونه وانمود کنند که حامیان دولت نهم دشمنان امام و بیت او هستند و آنها سینه‌چاکان امام‌(ره). کجاست آن نماینده سابق مجلس که اکنون به جمع منتقدین پیوسته و می‌خواست یقه احمدی‌نژاد را به خاطر زیر سؤال بردن مدیریت طلایی دوران امام‌(ره)(بخوانید مدیریت نخست‌وزیر زمان جنگ) پاره کند. آیا قباحت پاره کردن عکس امام به اندازه زیر سؤال بردن مدیریت نخست وزیر زمان حیات بنیانگذار انقلاب نیست که این سیاستمدار سابق مدعی آن است؟ آن مصاحبه‌ها، آن فریادها و اعتراض‌ها، آن تیترها و عکس‌هایی که صفحات اول روزنامه‌های اصلاح‌طلب را به خود اختصاص می‌داد اکنون کجاست؟ آیا پاره کردن عکس امام‌(ره) مصداق توهین نیست یا اینکه اکنون منفعت دنیایی سران فتنه اقتضا نمی‌کند که به دفاع از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برخیزند و اقدامات جریان فتنه را محکوم کنند. این جریان تا کی می‌خواهد با خط امام(ره)، راه امام‌(ره) و سلوک امام‌(ره) گزینشی عمل کند و فقط جایی که منفعت‌های پست حزبی و جناحی‌اش اقتضا کند به میدان بیاید. باید به حامیان موسوی گفت اگر عکس امام‌(ره) را پاره کنید با یاد و راه او که قلب میلیون‌ها ایرانی مسلمان را تسخیر کرده چه خواهید کرد؟


  نویسنده :حبیب ترکاشوند

  درباره وبلاگ

  افرادی كه حاضر نیستند قانون و رأی اكثریت را قبول كنند و نقطه قوتی همچون انتخابات افتخارآفرین چهل میلیونی را تبدیل به نقطه ضعف می‌كنند صلاحیت حضور در چارچوب نظام اسلامی را از دست می‌دهند كه از دست داده‌اند.

  بیانات مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجلس خبرگان
  6 اسفند 88
  مدیر وبلاگ: سجاد

  آخرین پست ها

  جستجو

  نویسندگان