تبلیغات
بیشتر بدانیم - بیانیۀجمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی درمحکومیت اهانت به خمینی کبیر
بیشتر بدانیم
بیشتر بدانیم تا بهتر زندگی کنیم

تبادل لینک

چنانچه وبلاگ یا وبسایت ارزشی دارید و مایل به تبادل لینک هستید، بعد از لینک کردن سایت ما با نام "سربازان بی ادعا" و به آدرس sarbazan.ir لینک خود را در قسمت پایین ثبت نمایید. 

 • ?ارسال لینک به سایت سربازان بی ادعا 


  آرشیو

  لینکستان

  صفحات جانبی

  ← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه:
  • بازدید ماه قبل:
  • تعداد نویسندگان:
  • تعداد کل پستها:
  • آخرین بازدید:
  • آخرین بروز رسانی: li>
 • بیانیۀجمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی درمحکومیت اهانت به خمینی کبیر

  بیانیۀجمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی درمحکومیت اهانت به خمینی کبیر

   5487

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت ایثار گران انقلاب اسلامی، دبیران استان ها و مسئولان دفتر مركزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در پایان نشست فصلی خود باصدور بیانیه‏ای درباره اهانت به ساحت امام خمینی(ره) اعلام انزجار كرده و تاكید كردند: اهانت به ساحت حضرت امام(ره)، یك‌بار دیگر این پیام را به مسئولان امنیتی و قضایی می‌دهد كه ادامه خویشتنداری‌ها در برخورد با سران فتنه و مصلحت‌جویی در برابر حامیان عاطفی و سیاسی آنها، تسامح در برابر فرصت‌سوزی‌ها است.

  جهت مطالعه متن کامل این بیانیه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

  متن كامل بیانیه نشست فصلی دبیران استانها و مسئولان دفتر مركزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی به این شرح است:

  در آستانه محرم و گرامیداشت قیام حیات‌بخش حضرت ابا‌عبدا…‌الحسین(ع) قرار داریم، حیات بخشیدن به حضور دین و ولایت در عرصه اجتماع و امر به معروف و نهی از منكر بعد اصلی و محوری احیاگری قیام عاشورا است؛ زمانیكه آن حضرت اساس اسلام را در خطر دید همراه یاران خود به مبارزه با یزید و سپاه ستمگر او برخاست و كربلا را در روز دهم محرم سال 61 هجری به صحنه درگیری حق و باطل و روز جان‌بازی و ایثارگری و فداكاری و مجاهدت در راه دین و عقیده تبدیل ساخت به گونه‌ای كه دامنه تأثیر آن تا ابدیت كشیده شد و چنان در عمق دل‌ها اثر گذاشت كه همه ساله عاشقان حقیقت دهه محرم را دهه ارادت به اسوه جهاد، ایثارگری، آزادگی و شهادت قرار می‌دهند و به بزرگداشت خاطره این قیام توحیدی مهم تاریخ بشر می‌پردازند.

  در آستانه این ایام حیات‌بخش دبیران استانها و مسئولان دفتر مركزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسامی گردهم آمده و تلاش دارند با بازخوانی قیام حضرت ابا‌عبدا…الحسین(ع) همچون دوران دفاع مقدس به ایثارگری و فداكاری در راه ولایت و دین پرداخته و مانع فتنه‌انگیزی فتنه‌گران شوند لذا بر همین اساس لازم می‌دانیم چند نكته را مورد توجه قرار دهیم.

  1ـ نهضت عاشورا، حقیقتی را آشكار كرد كه در هجوم ابرهای فتنه و تحریف گم شده بود. فتنه‌ای كه بناداشت با دروغ، تهمت ناروا، عملیات روانی و شایعه‌‌سازی امت اسلامی را در فضای ابهام قرار داده و با قطع پیوند امامت و امت پایه‌های یك حكومت غیردینی و به تعبیر امروز، سكولار را بنا نماید لیكن با ایثارگری و فداكاری كربلائیان، فتنه‌ها بر ملا شد البته اگر بودند عمارها و نخبگانی كه باید روشنگری می‌كردند اینگونه نهضت عاشورا، جانسوز و جانگداز نبود كه عزیزترین مظاهر انسانیت و عدالت به مسلخ برده شود.

  اكنون نیز انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی در مقطعی قرار دارد كه با فتنه‌انگیزی برخی مدعیان با برنامه‌ریزی استكبار جهانی و صهیونیسم بین‌المللی تمام پتانسیل و ظرفیت خود را در جهت ضربه به نظام اسلامی به كار گرفته‌اند. لیكن با هوشیاری نخبگان حوزه و دانشگاه و روشنگری‌‌های عمارگونه این بار دیگر یزیدیان زمان نخواهند توانست كربلایی دیگر برپا كنند و آنچنان كه تاكنون ناكام مانده‌اند با شكستی سنگین مواجه خواهند شد.

  2- اهانت به تصاویر و ساحت حضرت امام(ره) و جسارت به معظم له دل تمامی شیفتگان و فداییان آن عزیز سفر كرده را خون كرد. البته جبهه شكست‌خوردگان به سركردگان عده‌ای فتنه گر طی چند ماه گذشته پس از انتخابات ریاست جمهوری با اجرای پروژه‌های تفرقه‌افكنانه در نماز جمعه یكی از خطیبان، فتنه‌گری در روز جهانی قدس و ایجاد آشوب و اغتشاش عملا با برپایی تجمعات غیرقانونی،‌ مخالفت با سیاست‌های كلان نظام،‌ دیدار و تعامل با شیخ مطرود امام، مخالفت با دستگیری قانون‌شكنان و تحریك عوامل اغتشاشات خیابانی و ... تمایل به غرب و اجرای برنامه ریزیهای استكبار جهانی كه در بیانیه‌های سریالی آنها كاملاً مشهود بود آرمانها و راه امام(ره) را هدف گرفته بودند كه اكنون با این حركت در اهانت به ساحت حضرت امام(ره) یك‌بار دیگر این پیام را به مسئولان امنیتی و قضایی می‌دهد كه ادامه خویشتنداری‌ها در برخورد با سران فتنه و مصلحت‌جویی در برابر حامیان عاطفی و سیاسی آنها، تسامح در برابر فرصت‌سوزی‌ها است.

  ادامه مصلحت‌جویی و تسامح تنها به توهم در بین سران فتنه و همچنین طمع‌ واهی بیگانگان و ضد انقلاب حامی آنان برای تضییع فرصت‌ها و سرگرم نمودن مردم و مسؤولان به مسائل حاشیه‌ای دامن می‌زند كه آثار ویرانگر آن در عرصه پیشرفت و عدالت هیچ جای اغماض و چشم‌پوشی ندارد.

  3ـ فردای بعد از انتخابات پر شكوه و چهل میلیونی 22خرداد دو نامزد ناكام انتخابات در چارچوب طراحی دستگاه‌های جاسوسی نظام سلطه، فرمان آشوب‌ صادر كردند و تسلیم رأی ملت نشدند و تا مرز ابطال انتخابات پیش رفتند و بازی خطرناكی را در عرصه اجتماعی شكل دادند. لیكن چون اجرا صرفاً در دست این افراد بود و طراحی این فتنه را دستگاه‌های جاسوسی استكبار داشته به طوری كه تمام رسانه‌های امپریالیستی، بوقهای تبلیغاتی و ابزارهای جاسوسی و… آن در اختیار این جریان در داخل قرار داشت. این موضوع نیز مسئله پنهانی نیست لیكن با اینكه این غده چركین همچنان در بخش‌هایی از نظام رخنه كرده است. انتظار داریم مسؤولین قضایی با جدیت و قاطعیت با عوامل فتنه برخورد كرده و از منافع مردم دفاع كنند چراكه این مطالبه به حق مردم صبور است.

  4ـ تحولات بعد از انتخابات دهم ریاست‌جمهوری آرایش جدیدی را در عرصه سیاسی كشور موجب شده است به طوری كه نمی‌توان پذیرفت افرادی كه در جریان فتنه قرار داشته و آن را رهبری كرده یا با آن همكاری داشته‌اند بتوانند وارد رقابت‌های آتی سیاسی شوند چرا كه شرط پیش از رقابت پذیرش قانون و نظام حاكم است. از طرف دیگر متأسفانه در جریانات بعد از انتخابات عده‌ای كه خود را مدعی اصولگرایی نامیده‌اند بر خلاف بیانات صریح و روشن رهبری، سیاست تردید و سكوت را پیشه ساخته‌اند بر همین اساس دستگاه‌های تصمیم‌گیر بایستی در خصوص افرادی كه در جریان فتنه بوده‌اند تصمیم‌جدی اتخاذ نموده و اصحاب تردید و سكوت نیز به طور شفاف و روشن مواضع اهل خود را تبیین كنند.

  5ـ از دستگاه قضایی انتظار داریم بدون كوچكترین اغماض عوامل اغتشاشات و فتنه‌گری را شناسایی، محاكمه و به مردم معرفی كند در این راستا با فرزندان برخی شخصیت‌ها كه با سوء استفاده از موقعیت فعالیت‌هایی انجام دادند كه این فعالیت‌ها مورد اعتراض و سؤال جدی مردم است،صورت بگیرد، رسیدگی به اتهامات این افراد باید در اولویت قرار گیرد. بهتر است برخی بزرگان نظام بدون هیچ توجیه‌گری در مقابل قانون خضوع كرده و مانع از این نشوند كه فرزندان و آقازاده‌‌هایشان در مقابل ملت و دستگاه قضایی پاسخگو باشند.

  6ـ موسوی و كروبی و عوامل فتنه باید بدانند امروزه برای همه دلسوزان نظام و مردم روشن است كه ادامه فتنه‌گری آب به آسیاب دشمن ریختن است. واقعاً از این آقایان باید سؤال كرد از جان مردم چه می‌خواهند؟ چرا برای چند روز قدرت دنیا حاضر شدید به ارزش‌ها و باورهای نظام توهین شود و عده‌ای عوامل مسئله‌دار بعضاً وابسته به نظام استكبار این چنین سوء استفاده كنند؟ اگر واقعاً شما دلسوز مردم هستید چرا به رأی و نظر مردم تمكین نمی‌كنید و تلاش می‌كنید به هر قیمتی شده كشور را بحرانی نشان بدهید؟

  به فضل الهی، رهبری‌های داهیانه رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و هوشیاری مردم و با همت دولتمردان امروز شاهد فضای كار و تلاش در كشور هستیم، حركت در جهت عكس حركت مردم مانع‌تراشی در راه توسعه كشور بوده گناهی نابخشودنی است، این آقایان باید بدانند خواسته و ناخواسته مجری طراحی‌های نظام استكبار هستند به هر حال از مسئولان قضایی انتظار داریم تكلیف این افراد را روشن نموده و اجازه ندهند بیش از این حقوق ملت را ضایع كنند.

  7 ـ اكنون تقریباً اجماع ملی در میان كارشناسان شكل گرفته كه یكی از زمینه‌های جدی اصلاح وضعیت كنونی اقتصاد ایران، هدفمندسازی یارانه‌هاست كه مطالبه این بر زمین مانده است كه با توجه به قوانین و برنامه قبل از این باید عملیاتی می‌شد. لیكن این مهم اكنون در چالش‌های بیهوده و فشارهای عوامل بازدارنده اجرا در گذشته گرفتار آمده است. بایستی توجه شود كه هدفمندكردن یارانه‌ها یعنی حمایت از محرومان و اجرای عدالت؛ از مجلس و دولت انتظار داریم كه با تعامل و همدلی زمینه اجرای این طرح را فراهم كنند.

  امید است مجلس با در نظر گرفتن محدودیت در اجرا با توجه به عزم جدی دولت جهت اجرایی شدن این حركت دولت را حمایت كند، دولت هم به جایگاه نظارتی مجلس توجه داشته باشد.

  8 ـ آتش‌افروزی‌های نظام استكبار در منطقه و جهان همچنان منطقه را در معرض التهاب و آشوب قرار داده است. افزایش نیروهای نظامی آمریكا در افغانستان توسط رییس‌جمهور آمریكا كه وعده خروج نیروهای نظامی این كشور را به مردم آمریكا داده بود و همچنین انفجارهای خونین و پر شمار عراق، آینده امنیتی منطقه و البته روند رو‌به‌زوال نظام سلطه را بیش از پیش هشدار می‌دهد. البته در این میان یك مثلث جاسوسی ـ امنیتی جنگ روانی در منطقه شكل گرفته كه همه در اختیار حاكمان كاخ سفید و دولت‌لندن قرار دارد. اشغالگران آمریكایی بعضی كشورهای عرب و تروریست‌های القاعده سه ضلع این مثلث را می‌سازند كه برای حفظ موجودیت رژیم صهیونیستی فعال شده‌اند. اكنون بر دستگاه دیپلماسی كشور است كه همگام با رئیس‌جمهور با تداوم دپیلماسی فعال به افشای چهره واقعی استكبار در منطقه و جهان بپردازد

  درباره وبلاگ

  افرادی كه حاضر نیستند قانون و رأی اكثریت را قبول كنند و نقطه قوتی همچون انتخابات افتخارآفرین چهل میلیونی را تبدیل به نقطه ضعف می‌كنند صلاحیت حضور در چارچوب نظام اسلامی را از دست می‌دهند كه از دست داده‌اند.

  بیانات مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجلس خبرگان
  6 اسفند 88
  مدیر وبلاگ: سجاد

  آخرین پست ها

  جستجو

  نویسندگان