تبلیغات
بیشتر بدانیم - می فهمم چه زجری می کشید! می فهمم!
بیشتر بدانیم
بیشتر بدانیم تا بهتر زندگی کنیم

تبادل لینک

چنانچه وبلاگ یا وبسایت ارزشی دارید و مایل به تبادل لینک هستید، بعد از لینک کردن سایت ما با نام "سربازان بی ادعا" و به آدرس sarbazan.ir لینک خود را در قسمت پایین ثبت نمایید. 

 • ?ارسال لینک به سایت سربازان بی ادعا 


  آرشیو

  لینکستان

  صفحات جانبی

  ← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه:
  • بازدید ماه قبل:
  • تعداد نویسندگان:
  • تعداد کل پستها:
  • آخرین بازدید:
  • آخرین بروز رسانی: li>
 • می فهمم چه زجری می کشید! می فهمم!

  می فهمم چه زجری می کشید! می فهمم!


  تجمع تعدادی از سبزها در اعتراض به به اصطلاح توهین صداوسیما به امام خمینی
  تجمع تعدادی از سبزها در اعتراض به توهین صداوسیما! به امام خمینی در دانشگاه تهران

  تا حدود یکسال پیش، در سلف دانشکده، در گفتگوهای قبل از آمدن استادها به کلاس، در گپ و گفت های 5487وقت استراحت بین کلاسها،‌ در پایان کلاسها و هنگام خروج از دانشگاه، گاهی وقتها 5487در صحبتهایمان 5487(ما دانشجوها) 5487گریزی هم به سیاست می خورد. خوب به یاد دارم اگر صحبتی از امام خمینی می شد، امثال شما، در مورد او چگونه سخن می گفتید. سال گذشته در همین ایام، در 5487زمان استراحت 5487بین دو کلاس با یکی از شما در مورد تاریخ انقلاب بحث می کردم که از کوره در رفت و بحث را با فحش مستهجنی به امام خمینی پایان برد. حالا این روزها، همو با اعتماد به نفسی مثالی، دم از امام خمینی می زند، تا فرزند او خامنه ای، مثله شود.
  می دانم چقدر برایتان سخت است که این روزها مجبورید 5487پس از سالها زندگی همراه با بغض امام، عکس او را در دست بگیرید و عزادار توهین به او باشید. شمایی که هیچ وقت حاضر نبودید، پیشوند «امام» را همراه نام خمینی کنید. شمایی که از رقاص بازیِ 5487معدودی مسافر در جاده های شمال، در 5487تعطیلی سالگرد رحلت امام، با ذوق و شوق یاد می کردید. شمایی که میدان «امام خمینی»، همیشه برایتان میدان «توپخانه» بود. شمایی که 5487دانشجوی حزب اللهی از ترس تمسخرتان، می ترسید عکس امام خمینی را داخل کلاسورش نصب کند. شمایی که برایتان عجیب و مسخره بود 5487که مردم پس از شنیدن نام خمینی، صلوات می فرستند. شمایی که خودتان و پدرانتان در خانه هایتان، هر وقت تلویزیون خمینی را نشان می دهد، با فحشی زیر لب، کانال تلویزیون را عوض می کنید. شمایی که جمله «اقتصاد مال خر است» خمینی را بدون در نظر گرفتن زمینه ای که 5487این جمله در آن بیان شده است، بارها توی سر بچه حزب اللهی ها می کوبیدید. شمایی که ادای لهجه خمینی را در آوردن، سوژه خنده هایتان بود. شمایی که ابلهانه، سخنرانی ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ 5487امام خمینی در بهشت زهرا را 5487به عنوان سند فریبکاری 5487او به رخ ما می کشیدید. شمایی که پس از گذشت بیست سال از رحلت خمینی، یکبار پا به مرقد او نگذاشته اید و اصلا نمی دانید که فضای حرم او چه شکلی است. شمایی که ...
  می دانم، می دانم. 5487تو را می فهمم. دوست من! خیلی سخت است که یک عمر 5487با کینه خمینی 5487زندگی 5487کرده باشی 5487و حالا مجبور 5487باشی 5487عکس او را بالا ببری! می دانم در دلت از خودت 5487شرمساری که مجبوری چنین نقش سختی را بازی کنی و 5487وقتی عکس خمینی را بالا گرفته ای، خاطره هایت 5487از رابطه 5487معنوی سابقت با 5487او 5487آزارت می دهد. 5487و اگر بیشتر آزار نمی بینی به تو می گویم، بخواهی یا نخواهی، این نشانه 5487قدرت و فراگیری 5487گفتمان 5487ماست که بعد از سالها، تازه به جایی رسیده ای که مجبوری عکس خمینی را در دست بگیری.  درباره وبلاگ

  افرادی كه حاضر نیستند قانون و رأی اكثریت را قبول كنند و نقطه قوتی همچون انتخابات افتخارآفرین چهل میلیونی را تبدیل به نقطه ضعف می‌كنند صلاحیت حضور در چارچوب نظام اسلامی را از دست می‌دهند كه از دست داده‌اند.

  بیانات مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجلس خبرگان
  6 اسفند 88
  مدیر وبلاگ: سجاد

  آخرین پست ها

  جستجو

  نویسندگان