تبلیغات
بیشتر بدانیم - آخرین اخبار تحولات یمن
بیشتر بدانیم
بیشتر بدانیم تا بهتر زندگی کنیم

تبادل لینک

چنانچه وبلاگ یا وبسایت ارزشی دارید و مایل به تبادل لینک هستید، بعد از لینک کردن سایت ما با نام "سربازان بی ادعا" و به آدرس sarbazan.ir لینک خود را در قسمت پایین ثبت نمایید. 

 • ?ارسال لینک به سایت سربازان بی ادعا 


  آرشیو

  لینکستان

  صفحات جانبی

  ← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه:
  • بازدید ماه قبل:
  • تعداد نویسندگان:
  • تعداد کل پستها:
  • آخرین بازدید:
  • آخرین بروز رسانی: li>
 • آخرین اخبار تحولات یمن

  یك فعال سیاسی یمن:
  شمال و جنوب یمن بر سرنگونی عبدالله صالح مصمم هستند

  یك فعال سیاسی یمن در گفت‌وگویی با ستایش اتحاد مردم شمال و جنوب یمن گفت كه همه مردم این كشور بر سرنگونی دیكتاتور یمن مصمم هستند.

  " محمد البخیتی " از فعالان سیاسی رژیم یمن در مصاحبه با شبكه خبری العالم با تمجید از وحدت ساكنان شمال و جنوب یمن بعد از شروع اعتراض های مردمی برای سرنگونی رژیم " علی عبدالله صالح "، مخالفان را از موافقت با ادامه حكومت وی تا انتخابات 2013 بر حذر داشت.

  این فعال سیاسی گفت: ساكنان جنوب یمن كه تا قبل از شروع اعتراض ها ، جدایی جنوب را از شمال خواستار بودند ، اكنون با گسترش دامه اعتراض های ضد رژیم عبدالله صالح همانند ساكنان دیگر مناطق یمن بر لزوم سرنگونی رژیم حاكم تاكید دارند.

  وی اظهار داشت : دیگر زمان طرح اهالی جنوب یمن برای جدایی از شمال پایان یافته و اكنون تغییر رژیم به خواسته همه مردم یمن اعم از شمال و جنوب تبدیل شده است.

  البخیتی اظهارات اخیرعلی عبدالله صالح رییس جمهوری یمن و اتهام وی به مخالفان و معترضان درباره مزدوری برای رژیم صهیونیستی و آمریكا را تمسخر آمیز توصیف كرد و گفت: مردم یمن كه از این گونه اظهارات به ستوه آمده اند ، هیچ اهمیتی برای ادعاهای صالح قائل نیستند.

  وی خاطرنشان كرد: هدف این نوع سخنرانی ها برای همگان آشكار شده است و همه ازهمكاری علی عبدالله صالح با دولت آمریكا در زمینه های مختلف اطلاع دارند.

  این مخالف یمنی با اشاره به اسناد سایت ویكیلیكس تصریح كرد: این اسناد نشان داد كه صالح از آمریكا خواسته است هرنقطه ای از خاك یمن را كه خطری برای امنیت خود می داند ، هدف قرار دهد و سپس ، صالح اعلام خواهد كرد كه این حملات به دستور خود او صورت گرفته است.

  البخیتی احتمال سرنگونی رژیم عبدالله صالح از طریق كودتای نظامی را رد كرد و گفت: ابتكارعمل اكنون به دست گروههای سیاسی است كه برای سرنگونی رژیم صالح به مردم تكیه كرده اند.

  وی با تاكید بر لزوم اشتراك موضع گروه های مخالف یمنی به ویژه احزاب، افزود: همه گروه های مخالف باید با وحدت و هماهنگی به نظام یمن اجازه ندهند كه تا انتخابات ریاست جمهوری سال 2013 به حكومت خود ادامه دهد.

  این مخالف یمنی درباره قبول هرگونه طرحی از سوی رژیم یمن در شرایط فعلی هشدار داد وخاطرنشان كرد: این مساله یمن را از وضعیت فلاكت بار موجود ، نجات نخواهد داد بلكه به وحدت مردم یمن ضربه زده و میان آنان كه درخصوص سرنگونی رژیم حاكم توافق كرده اند ، اختلاف و شكاف ایجاد می كند.

  خبرگزاری فارس

  درباره وبلاگ

  افرادی كه حاضر نیستند قانون و رأی اكثریت را قبول كنند و نقطه قوتی همچون انتخابات افتخارآفرین چهل میلیونی را تبدیل به نقطه ضعف می‌كنند صلاحیت حضور در چارچوب نظام اسلامی را از دست می‌دهند كه از دست داده‌اند.

  بیانات مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجلس خبرگان
  6 اسفند 88
  مدیر وبلاگ: سجاد

  آخرین پست ها

  جستجو

  نویسندگان